Hírek
2017. Március 01. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Beszakadt az úttest egy teherautó alatt a fővárosban - FOTÓ
Beszakadt az úttest egy 30 tonnás teherautó alatt a XIII. kerületi Klapka utcában - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedden délután az MTI-t.
Kisdi Máté elmondta: az aszfalt hét méter hosszan, három méter szélesen és három méter mélyen szakadt be a földet szállító, négytengelyes teherautó alatt. Az esetnél senki nem sérült meg.
A jármű hátsó két tengelye a gödörben volt, a vezetőfülke fölfelé állt. Markológéppel emelték ki a teherautót a gödörből, majd tűzoltódaruval vontatták el - közölte a szóvivő.
A mentés idejére lezárták a Klapka utcát.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld
OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak
Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt

