Hírek
2016. Május 25. 07:56, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.)
Bemászott a nyitott ablakon
Egy pápai ház nyitott ablakán keresztül lopott a megalapozott gyanú szerint egy helybeli fiatalember. A rendőrök másnap elfogták és őrizetbe vették.
A rendelkezésre álló adatok szerint a 20 éves K. A. pápai lakos 2016. május 22-én 10 óra 30 perc és 14 óra 30 perc között Pápa egyik utcájában egy nyitott ablakú családi házra lett figyelmes. Az ablakon keresztül bemászott a lakásba, majd a nappaliból eltulajdonította a ház kamrájában tartózkodó sértett pénztárcáját és mobiltelefonját. A pápai nyomozók 2016. május 23-án a délelőtti órákban Pápa belvárosában igazoltatták K. A.-t, akinél megtalálták az ellopott mobiltelefont. A férfit elfogták, majd őrizetbe vették, a tőle lefoglalt készüléket pedig visszaadták a jogos tulajdonosnak.
A gyanúsított ellen lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult nyomozás a Pápai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán.
A kép illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 19:25, szerda | Helyi
A rendszerváltás fája - A Föld napja alkalmából fát ültetett a Tisza közössége
Faültetéssel hívta fel a figyelmet a környezetvédelem fontosságára a Pápai Tisza Szigetek közössége a Föld napja alkalmából a pápai Várkertben.
2026. Április 22. 19:22, szerda | Helyi
Elstartolt a helikopteres gyakorlat Pápán
Megérkeztek a pápai légibázisra az amerikai 56. és 57. Harctéri Kutató-Mentő Század HH-60W Jolly Green II típusú helikopterei.
2026. Április 22. 19:00, szerda | Helyi
Mégis országgyűlési képviselő lehet Takács Péter
A Pápa központú körzetben alulmaradt képviselőjelölt a nyertese lehet annak az átalakításnak, amelyet Orbán Viktor kezdeményezett.
2026. Április 22. 09:28, szerda | Helyi
Schmidt Dezsőné nyitja ki fotóalbumát Pápán
Újabb különleges vendéggel folytatódik a Jókai Mór Városi Könyvtár népszerű „Pápai Fotóalbumok” sorozata: ezúttal Schmidt Dezsőné osztja meg személyes emlékeit és családi fotóit az érdeklődőkkel.

