Hírek
2011. Szeptember 10. 14:17, szombat |
Belföld
Forrás: OrientPress
Bankszövetség: veszélyes a rögzített árfolyamú végtörlesztés
A Magyar Bankszövetség Elnöksége délután rendkívüli ülést tartott, és elemezte a Fidesz - KDNP frakció javaslatát a devizahitelek végtörlesztésével kapcsolatban.
A szövetség szerint ez a javaslat jelentősen veszélyezteti a pénzügyi intézményrendszer stabilitását, valamint nagyon súlyos makrogazdasági következményekkel járhat. A várható, negatív hatásokra és veszélyekre a Bankszövetség Elnöksége felhívta a kormányzat figyelmét is.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 09:16, csütörtök | Belföld
A Medián szerint a fiatalok elsöprő többsége szavazna a Tiszára a Fidesszel szemben
A 40 évesnél fiatalabb választók körében a Tisza Párt 57 százalékon, míg a Fidesz 14 százalékon áll, derült ki a Medián reprezentatív felméréséből, amit a Momentum megbízásából készítettek, írja a Hvg.hu.
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.

