Hírek
2018. Március 03. 18:55, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Baltával fenyegetőzve rabolt
Egy jászapáti kisboltból rabolt, a rendőrök néhány óra alatt elfogták.
Egy férfi jelent meg március 2-án 14 óra 15 perckor egy jászapáti élelmiszerüzletben és baltával fenyegetve a bevételt követelte a bolt dolgozójától. A pénztáros megijedt, tartva a bántalmazástól a kasszában lévő pénzt átadta a rablónak, aki a helyszínről elmenekült. A rendőrök pár órán belül azonosították a 22 éves helyi lakost, aki Tarnazsadonyban bújt el a hatóság elől, ahol a Készenléti Rendőrség járőrei és a helyi körzeti megbízott elfogta.
A Jászberényi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Jászapáti Rendőrőrsre előállított B. Csaba ellen, akit a nyomozók gyanúsítottként kihallgattak és őrizetbe vettek. A helyi fiatal a bűncselekményből származó pénz egy részét elköltötte, a fennmaradó összeget a rendőrök lefoglalták tőle.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2026. Április 03. 08:45, péntek | Belföld
Csádról és Orbán Viktor fiáról is kitálalt egy katonai százados
Interjút adott a Telexnek Pálinkás Szilveszter, a Magyar Honvédség toborzókampányának egyik arca, aki korábban a S.E.R.E.G. című sorozat készítésében is részt vett tanácsadóként.

