Hírek
2012. Március 08. 14:13, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: OrientPress
Az utolsó leosztás: minikaszinót talált NAV

Öt pókerasztalos, pénznyerő játékgépekkel is felszerelt minikaszinót buktatott le a NAV Budapesten, a XVIII. kerületben.
Nem csak a játék zajlott feketén – az alkalmazottakat nem jelentették be, a hatóság pénztárgépet sem talált a helyszínen.
A NAV szerencsejáték felügyeleti szakterülete folyamatosan vizsgálja az engedély nélkül szervezett szerencsejátékokat. Az elmúlt hétvégén a NAV SZEF feljelentése alapján megindult eljárásban egy illegális minikaszinó felszámolásában működött közre a szakterület a NAV Dél-budapesti Vám- és Pénzügyőri Igazgatósága vámszakmai területével, illetve a XVIII. kerületi rendőrséggel. A kártyateremben 5 asztalon játszottak pókert, az aznapi verseny az ellenőrzéskor az utolsó leosztásoknál tartott. A helyszínen a játékosoknak cash game pókert is szerveztek, a játék az ellenőrzés idején is zajlott. Az ellenőrzés következtében természetesen a nyereményalapot nem lehetett felosztani, illetve a zsetonok visszaváltására sem volt lehetőség.
Az ellenőrök a teremben továbbá engedély nélkül üzemeltetett pénznyerő automatákat is találtak, amelyen szintén játszottak. Az ellenőrzés során bejelentés nélküli foglalkoztatottakat is találtak, pénztárgép sem volt és tisztázatlan eredetű italokat is lefoglaltak. A NAV eljárásai mellett a rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja az egység működését.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 15. 08:51, szombat | Kék hírek
Megöltek egy bolti eladót a Somogy vármegyei Fonón, a rendőrség elfogta a gyanúsítottat
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.