Hírek
2014. November 11. 13:32, kedd |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság
Az öltőző szekrényben rejtőzködött a lopás előtt
A szünetben bebújt az iskola egyik öltözőszekrényébe, majd a tanóra alatt ellopta diáktársa kabátját Pápán egy 14 éves lány. Az iskolarendőr még aznap megtalálta a dzsekit.
Az iskolarendőrt 2014. november 10-én kora délután értesítette a hozzá tartozó pápai általános iskola pedagógusa arról, hogy egyik diákja nem találja a bőrkabátját, azt valószínűleg ellopták. A rendőr az oktatási intézménybe sietett, ahol megtekintette a folyosón működő kamerák felvételeit. A képsorokon jól kivehető volt, amint egy 8. osztályos lány délelőtt, az óraközi szünet alatt bebújt az egyik öltözőszekrénybe, majd amikor becsengettek és kiürült a folyosó, onnan előjött. Átment a szemben lévő szekrényhez, abból kiemelt egy dzsekit és a felsőruházata alá rejtette. Ezt követően rosszullétre hivatkozott, ezért hazaengedték az iskolából. Az iskola rendőre 15 órakor házkutatást tartott a diáklány lakásán, ahol válltáskájában megtalálta az eltűnt bőrkabátot. A több tízezer forintos dzseki még aznap visszakerült a sértett tulajdonába.
A kiskorú gyanúsított ellen – szabadlábon hagyása mellett – lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Pápai Rendőrkapitányság vizsgálati osztálya.
Fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi
Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán
2026. Március 13. 13:24, péntek | Helyi
Többször bántalmazta élettársát a 25 éves Pápa környéki férfi
2026. Március 13. 07:06, péntek | Helyi
Ujvári Szilvia és Forsthoffer Ágnes személyes kapcsolatáról ír a kormánypárti sajtó
A Mediaworks-höz tartozó Ellenpont cikke szerint Ujvári Szilvia korábban a kertészeti termékekkel foglalkozó Teklandnál dolgozott vezetői pozícióban, amely a Forsthoffer család érdekeltségébe tartozik.
2026. Március 12. 14:12, csütörtök | Helyi
38 kórház bezárását tartalmazza egy korábbi kormány tervezet, melyet a Tisza szerint a választás után újra elővenne a Fidesz
A tervek szerint 38 kórházat bezártak volna, mintegy 14 ezer aktív kórházi ágyat megszüntettek volna, a járóbeteg-szakrendelők számát pedig a jelenlegi 557-ről 221-re csökkentették volna.

