Hírek
2019. Július 12. 09:12, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Az eltiltás hatálya alatt vezetett
Az pápai rendőrök előállították a helyi kapitányságra a 39 éves sofőrt, majd őrizetbe vették.
A Pápai Rendőrkapitányság járőrei 2019. július 11-én délután Pápa külterületén ellenőriztek egy német hatósági jelzésű személygépkocsit és igazoltatták annak vezetőjét. Az intézkedés során a rendőrök megállapították, hogy a 39 éves felsőörsi férfit a Balatonalmádi Rendőrkapitányság 2020. január 1-ig jogerősen eltiltotta a járművezetéstől. A sofőrt a rendőrök előállították a helyi rendőrkapitányságra, majd járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt őrizetbe vették és a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájába szállították.
A sofőrrel szemben járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 08:48, vasárnap | Helyi
Takács Péter és Ujvári Szilvia már hivatalosan is jelöltek
A Tisza és a Fidesz jelöltjének pillanatok alatt összegyűlt az indulásukhoz szükséges 500 aláírás, de a DK és a Mi Hazánk is megtöltötte az íveket a nap végére.
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi
Két autó karambolozott Kupon
A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.

