Hírek
2021. Március 19. 13:16, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Az egyik pápai vasúti átjáróban veszett össze két sofőr
A Pápai Rendőrkapitányság munkatársai gyanúsítottként kihallgatták azt a 45 éves helyi lakost, aki autójával tolt el egy másik járművet és még rá is csapott egyet.
Egy állampolgár értesítette a rendőrséget 2021. március 18-án, délután arról, hogy az egyik helyi vasúti átjáróban közlekedve vitába keveredett egy ismeretlen gépjárművezetővel. A kiérkező rendőrök megállapították, hogy a fénysorompóval biztosított átjáróban a bejelentő jobbra húzódva megállt az autójával, hogy a szemből érkező gépkocsi el tudjon haladni mellette. A járművet vezető férfi azonban szándékosan nekihajtott a bejelentő álló autójának, majd elkezdte hátrafele tolni azt, miközben a sértettet folyamatosan trágár szavakkal illette. A férfi még a gépkocsi motorháztetejére is ráütött, majd visszatolatva elhagyta a helyszínt.
A járőrök rövid időn belül elfogták a 45 éves pápai lakost, majd előállították, és gyanúsítottként kihallgatták. Ellene garázdaság vétség és közúti veszélyeztetés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyik büntetőeljárás.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 08:48, vasárnap | Helyi
Takács Péter és Ujvári Szilvia már hivatalosan is jelöltek
A Tisza és a Fidesz jelöltjének pillanatok alatt összegyűlt az indulásukhoz szükséges 500 aláírás, de a DK és a Mi Hazánk is megtöltötte az íveket a nap végére.
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi
Két autó karambolozott Kupon
A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.

