Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2018. November 26. 12:50, hétfő | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.

Az egyik pápai kocsmában garázdálkodott

Az egyik pápai kocsmában garázdálkodott

A Pápai Rendőrkapitányság befejezte az egyik helyi italboltban történt garázdaság vizsgálatát.

A nyomozás adatai szerint egy 55 éves pápai férfi 2018. november 9-én délelőtt megjelent az egyik helyi italboltban, ahol kiabálni kezdett a kiszolgálóval. A vita hevében összetört egy poharat és széttépte a vásárlók könyvét is. A kiérkező rendőrök Pápa egyik utcájában igazoltatták a gyanúsítottat, aki ellen büntetőeljárást kezdeményeztek.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a Pápai Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a férfi ellen garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás iratait átadta az illetékes ügyészségnek.

A kép csak illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 12:14, vasárnap | Helyi

Visszaadnák a pápaiaknak az Esterházy-kastélyt

Újra várja a látogatókat az Esterházy-kastély, amely az elmúlt években eltávolodott a pápaiak mindennapjaitól. Az új vezetés célja, hogy újra magáénak érezze a közösség a pápai kastélyt.

2026. Február 01. 08:14, vasárnap | Helyi

Negyven év a harcművészet szolgálatában

2026. Január 30. 19:07, péntek | Helyi

Bige Dávid: Akkor lesz erős gazdaságunk, ha a kormány békén hagyja az embereket

Bige Dávid közgazdász, a magyar nagyvállalkozó, Bige László fia tartott előadást a pápai Huszár Közösségi Házban, ahol a magyar gazdaság állapotáról és a versenyképesség kérdéseiről beszélt.

2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi

Fókuszban a megelőzés Pápán

A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.