Hírek
2013. November 14. 09:15, csütörtök |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság
Áthelyezte a rendszámot
Egyedi azonosító jel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Pápai Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az 54 éves J. Tibor ellen.
A rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított 2013. július 8-án, kora délután egy John Deer típusú mezőgazdasági kombájnnal közlekedett a 83-as számú főút 22-23 kilométer szelvénye közötti útszakaszon, amikor a járőr megállította és igazoltatta. Az intézkedés során kiderült, hogy a gépjárművön található hatósági jelzés egy másik, hasonló típusú kombájnhoz tartozik.
J. Tibor a nyomozás során elismerte, hogy a rendszámot a munkáltatója udvarán álló egyik használaton kívüli kombájnról szerelte le még 2013 júniusában, – amikor készítette fel a járművet az aratásra – majd áthelyezte az általa vezetett mezőgazdasági gépjárműre, mivel az még nem rendelkezett forgalmi rendszámmal.
Az Pápai Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az 54 éves pápai férfi ellen egyedi azonosító jel meghamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozás iratait 2013. november 12-én bíróság elé állítási javaslattal küldte meg a Pápai Járási Ügyészségnek.
Fotó illusztráció (johndeeredistributor.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

