Hírek
2019. December 18. 09:07, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Áruházból lopott a pápai nő
A pápai rendőrök befejezték az ügyben folytatott vizsgálatot.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, egy pápai áruház alkalmazottja értesítette a rendőrséget 2019. december 4-én délelőtt arról, hogy bolti tolvajt tartóztattak fel. A helyszínre érkező járőröknek az üzlet munkatársai elmondták, hogy a nő több ruházati terméket rejtett el a táskájába, melyekről a próbafülkében letépte az áruvédelmi eszközöket. Ezután az elkövető fizetés nélkül akarta elhagyni a boltot, azonban a főbejáratnál az áruház alkalmazottjai visszatartották, és értesítették a rendőrséget.
A rendőrök a 40 éves pápai nőt elfogták, majd előállították a helyi rendőrkapitányságra, és gyanúsítottként kihallgatták. Ellene lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a pápai rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az iratokat átadták az illetékes ügyészségnek.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 19:25, szerda | Helyi
A rendszerváltás fája - A Föld napja alkalmából fát ültetett a Tisza közössége
Faültetéssel hívta fel a figyelmet a környezetvédelem fontosságára a Pápai Tisza Szigetek közössége a Föld napja alkalmából a pápai Várkertben.
2026. Április 22. 19:22, szerda | Helyi
Elstartolt a helikopteres gyakorlat Pápán
Megérkeztek a pápai légibázisra az amerikai 56. és 57. Harctéri Kutató-Mentő Század HH-60W Jolly Green II típusú helikopterei.
2026. Április 22. 19:00, szerda | Helyi
Mégis országgyűlési képviselő lehet Takács Péter
A Pápa központú körzetben alulmaradt képviselőjelölt a nyertese lehet annak az átalakításnak, amelyet Orbán Viktor kezdeményezett.
2026. Április 22. 09:28, szerda | Helyi
Schmidt Dezsőné nyitja ki fotóalbumát Pápán
Újabb különleges vendéggel folytatódik a Jókai Mór Városi Könyvtár népszerű „Pápai Fotóalbumok” sorozata: ezúttal Schmidt Dezsőné osztja meg személyes emlékeit és családi fotóit az érdeklődőkkel.

