Hírek
2019. Február 22. 16:36, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóly Zsolt)
A történelem ismétli önmagát: Égett a Gólyafészek!
Tűz ütött ki az étterem hátsó raktárhelyiségeiben.
A város több pontjáról kaptunk olvasóinktól felvételeket, a sűrűn gomolygó fekete füstről. Sokakban felsejlettek azok a 2012-es képek, melyeken lángolt a híres pápai étterem tetőszerkezete. Ezúttal is a Gólyafészekben csaptak fel a lángok, ám szerencsére most a vendégek számára nyitva álló tereket nem veszélyeztette a tűz. Németh Balázstól, az étterem tulajdonosától megtudtuk, egyelőre nem tudják, hogy mi okozhatta a tüzet és a tűzoltók is tanácstalanok.
Olvasónk, Király Dániel videója:
A lángokat a pápai tűzoltók hamar megfékezték, melyek így nem terjedtek tovább az étteremre, csak raktárak égtek. Az anyagi kár az első számítások szerint eléri az öt millió forintot.




Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 07:33, csütörtök | Helyi
Ujvári Szilvia: a Várkertfürdőben jóval nagyobb lehetőség rejlik
Úgy látja, jelenleg egy fontos elem hiányzik a rendszerből: egy, a fürdőhöz és a sportlétesítményekhez kapcsolódó szállodafejlesztés.
2026. Május 13. 17:14, szerda | Helyi
Tömegbukás részese volt a Tour de Hongrie pápai versenyzője
Egyelőre nincs információ arról, hogy tudja-e folytatni a versenyt a fiatal sportoló.
2026. Május 12. 17:49, kedd | Helyi
Eltűnt! Keresi a rendőrség a képen látható nőt!
A Pápai Rendőrkapitányság körözést adott ki egy 41 éves nő eltűnése miatt. A rendőrség jelenleg is keresi Czory Melindát, születési nevén Pente Melindát.
2026. Május 12. 13:01, kedd | Helyi
Ujvári Szilvia: A talajvédelem ma már nemzetstratégiai kérdés
Az Országgyűlés Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottságában hallgatták meg Bóna Szabolcs miniszterjelöltet – számolt be közösségi oldalán Ujvári Szilvia, a TISZA országgyűlési képviselője.

