Hírek
2023. Április 17. 15:42, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
A polgármester sem elégedett a Dózsa György utca aszfaltozásával

A közműcserét követően a Vízmű beruházásában új aszfaltréteggel ellátott útszakasz minőségét már többen kritizálták, most Áldozó Tamás bejelentette, a kivitelező kijavítja a hibásan elvégzett munkát.
Több szakaszra osztva készült el a Dózsa György utca új burkolata, a problémás rész a Gyimóti út felőli oldalán található. A csatorna fedlapok szintbe helyezése mellett kritika érte az aszfaltburkolat egyenetlenségét is. Dr. Áldozó Tamás polgármester mai videójában bejelentette, kijavítják a hanyagul elvégzett munkát, melynek költségeit a kivitelező fogja állni.
Ha a videó nem indulna el, kattintson IDE.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 20. 16:11, csütörtök | Helyi
Pápai cigány önkormányzat elnöke: A cigányságnak és a többségi társadalomnak is van feladata
Németh Richárddal készítettünk riportot, aki szerint a társadalmi különbségek és az együttélési problémák leküzdésében mindenkinek van feladata és felelőssége.
2025. Március 19. 19:22, szerda | Helyi
540 ezer forint adomány Ibolya néniéknek, a belvárosi üzletektől!
Ismét nemes célt szolgál a belvárosi üzletek összefogása. 30 boltban kihelyezett gyűjtőládákban összesen 540 ezer forint gyűlt össze, amelyet a Második Esély Állatmentő Csoport számára ajánlottak fel.
2025. Március 19. 18:00, szerda | Helyi
Grőber Attila: Dinamizálni kell a várost!
Hosszú interjút készítettünk a polgármesterrel, akit arra kértünk, hogy értékelje a mögöttünk hagyott fél évet és beszéljen a jövőre vonatkozó terveiről, tekintettel a március 2-i időközi választás eredményére.
2025. Március 19. 15:48, szerda | Helyi
Újabb baleset a 83-ason!
Takácsi közelében forgalomkorlátozásra kell számítani.