Hírek
2017. Augusztus 31. 09:26, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu - Katasztrófavédelem
A Marcal mindkét partja lángolt
A kiszáradt tarló kapott lángra Adorjánháza külterületén.
Meggyulladt a kiszáradt tarló a Marcal mindkét partján szerda este, mintegy másfél kilométer hosszan, Adorjánháza külterületén- írja a Katasztrófavédelem.
A tűz gyorsan elérte a parton felhalmozott bálákat is. A lángok elfojtásán a pápai hivatásos tűzoltók dolgoztak, akik a terep adottságai miatt csak nehezen tudták járműveikkel megközelíteni a helyszínt. A tűz lakóházakat nem veszélyeztetett.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 12:56, kedd | Helyi
Durva rolleres balesetet rögzítettek megyénkben - Videó
Egy váratlan közlekedési helyzet pillanatok alatt balesethez vezethet, ezért a rollerezőknek is kiemelten fontos a körültekintő, a körülményekhez igazodó közlekedés - figyelmeztet a Veszprém vármegyei rendőrség.
2026. Augusztus 03. 17:17, hétfő | Helyi
Hőség, energiaválság - Újabb intézkedéseket vezetett be az önkormányzat Pápán
A tartós kánikula és az országos harmadfokú hőségriasztás miatt újabb intézkedéseket vezetett be Pápa Város Önkormányzata és a Pápai Városüzemeltetési és Közszolgáltató Nonprofit Kft.
2026. Augusztus 03. 14:14, hétfő | Helyi
Nagy területen ég az aljnövényzet Külsővatnál
Nagy területet érint a tűz, amely egy romos épületre és szalmabálákra is áterjedt.
2026. Augusztus 03. 10:57, hétfő | Helyi
Országos vízipisztoly-csata és rekordkísérlethez csatlakozik a Pápai Várkertfürdő
Országos rekordkísérlet részese lehet a Pápai Várkertfürdő augusztus 8-án, szombaton.

