Hírek
2016. Szeptember 01. 09:24, csütörtök |
Belföld
Forrás: Infopapa.hu, police.hu
A képen látható nő magára hagyott egy 14 hónapos babát az utcán
A nő ismeretlen helyre távozott.
A rendőrök kiskorú veszélyeztetése miatt indítottak eljárást ismeretlen tettes ellen. Szerdán este 19 óra 23 perckor kaptak egy lakossági bejelentést arról, hogy Budapesten, a XX. kerületi Pozsonyi utcában egy, a bejelentő által nem ismert nő egy babakocsiban kisbabát hagyott az utcán, majd ismeretlen helyre távozott. A 14 hónapos kisbabát a mentők megfigyelésre kórházba vitték.
A nyomozók megállapították, hogy a fiatal nő Kósa Renáta budapesti lakos. Ellene elfogatóparancsot adtak ki. A nő 33 éves, körülbelül 170 centiméter magas, vékony testalkatú, haja váll alá ér, sötét vörös színű.
A rendőrség kéri, hogy aki Kósa Renáta tartózkodási helyéről vagy a bűncselekményről bármit tud, hívja a 06/20 324-4130-as telefonszámot, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöldszámon, a 107-es vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld
MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt
Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.

