Hírek
2020. Június 18. 16:07, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
A jövő héttől a Városházán is újra lehet személyesen intézni az ügyeket
Dr. Nagy Krisztina jegyző jelentette be, hogy a veszélyhelyzet lezárultával megszűnnek a járvány miatt bevezetett korlátozások a polgármesteri hivatalban.
A járvány miatt elrendelt veszélyhelyzet idején csupán a jogszabályban kötelezően előírt, és nagyon indokolt esetekben biztosította a hivatal a személyes ügyintézés lehetőségét, egyéb esetekben alternatív módon történt az ügyek intézése. Dr. Nagy Krisztina elmondta, hogy ezzel kapcsolatban az elmúlt három hónapban nem érkezett panasz az ügyfelek részéről. A jegyző megköszönte a lakosság együttműködését és türelmét.
A veszélyhelyzet elmúltával, a június 22-ei héttől újra megnyílik a személyes ügyfélfogadás lehetősége a Városházán, a korábban kialakított rendben, tehát kedden és pénteken 8-12 óráig, szerdán pedig 8-12 óráig és 13-17 óráig.
Nagy Krisztina hozzátette, az online, és a telefonos ügyintézés lehetőségével sokan éltek az elmúlt hónapokban, és el is tudták ezeken a módokon intézni az ügyeiket. A jegyző biztatja a lakosságot, hogy a jövőben is használja ezeket a kényelmi szempontból talán előnyösebb ügyintézési lehetőségeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 13:00, péntek | Helyi
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.
2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi
Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki
A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.

