Városlista
2025. március 28, péntek - Gedeon, Johanna

Hírek

2018. Február 24. 07:44, szombat | Kék hírek
Forrás: police.hu

A hóban hagyott nyomok buktatták le a két biciklitolvajt

Csak a nyomokat kellett a hóban követniük a putnoki rendőröknek, hogy eljussanak a kerékpártolvajokhoz.

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást az Ózdi Rendőrkapitányság Putnoki Rendőrőrse egy 22 éves helyi férfival és 17 éves fiatalkorú társával szemben. A gyanúsítottak február 20-án 20 óra körül betörtek egy putnoki társasház pincéjébe, ahonnan eltulajdonítottak egy kerékpárt.

A bejelentést követően a rendőrök a hóban hagyott nyomokat követve rövid idő alatt azonosították, elfogták, majd a rendőrőrsre előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit és fiatalkorú társát.

A rendőrök a biciklit másnap visszaadták jogos tulajdonosának.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek

Tizenhárom év fegyházat kapott az élettársát halálra késelő sajószentpéteri férfi

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt tizenhárom év fegyházbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék nem jogerősen azt a férfit, aki 32 késszúrással végzett élettársával 2023 decemberében Sajószentpéteren

2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek

Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén

Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén

2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek

Állon rúgta a beteghordót

A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.

2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek

Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.