Hírek
2011. December 14. 13:11, szerda |
Belföld
Forrás: Naplo-online, Veszpremport.hu
A hivatalban szúrta szíven magát egy férfi Veszprémben!
Az 55 éves férfi azért szúrta szíven magát, mert rokkantnyugdíját jelentősen csökkentik jövőre. \\\"Ha ő ennyit ér az országnak, akkor ezt teszi\\\" - mondta.
Drámai esemény helyszíne volt szerdán délelőtt a veszprémi nyugdíjbiztosítási igazgatóság. Egy 55 éves férfi az ügyintézőnek bemutatta azt a határozatot, amely szerint rokkantsági nyugdíját jelentősen csökkentették. A férfi jelenleg is életveszélyes állapotban van, akinekévek óta rendszeres szociális ellátásban és nyugellátásban részesült, amihez időszakonként orvosi vizsgálatra kell járnia. Az orvos azonban megállapította, hogy a férfi állapota javult, így csupán szociális támogatásban részesülhet.
A férfi ezután a nyugdíjbiztosítási igazgatóság ügyfélszolgálatán miután kivárta sorát, megmutatta a határozatot és annyit mondott, "ha ő ennyit ér az országnak, akkor ezt teszi", majd szívtájékon szúrta magát egy késsel – számolt be a Veszport.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.

