Városlista
2026. április 3, péntek - Buda, Richárd

Hírek

2011. Augusztus 26. 22:07, péntek | Helyi sport
Forrás: NB1.hu

A Fradiból igazolt a Pápa

A Fradiból igazolt a Pápa

Egy Fradi védő a Pápa legújabb szerzeménye, nem titkolt cél a védelem megerősítése.

A pepsifoci.hu információi szerint Rodenbücher István, a Ferencváros védője megegyezett a Lombard FC Pápával, így a hátvéd Véber György csapatában folytatja. Értesüléseink szerint a 27 éves játékos három évre kötelezheti el magát új klubjához, és akár már hétvégén pályára léphet.
- Igen, igaz a hír, Pápán folytatom – mondta a pepsifoci.hu-nak Rodenbücher István. – Egyelőre még nem írtam alá a szerződésemet, de lányegében mindenben megegyeztünk, így valószínűleg ma pont kerül az ügy végére.
Ha minden jól megy, három évig leszek a pápaiak játékosa. Szeretnék már hétvégén a Pécs ellen pályára lépni, úgy érzem, erre jó esélyem van.
Rodenbücher tavaly nyáron igazolt az MTK-tól a Ferencvároshoz. Az előző szezonban 19 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, két gólt szerzett. Idén összesen egy meccset kapott.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 03. 10:00, péntek | Életmód

Puskás Ferenc unokája magyar állampolgárságot kapott

2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld

Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke

Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2026. Április 03. 08:45, péntek | Belföld

Csádról és Orbán Viktor fiáról is kitálalt egy katonai százados

Interjút adott a Telexnek Pálinkás Szilveszter, a Magyar Honvédség toborzókampányának egyik arca, aki korábban a S.E.R.E.G. című sorozat készítésében is részt vett tanácsadóként.