Hírek
2025. Május 20. 17:54, kedd |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
A DK jelöltje szerint a Fidesz magára hagyta a várost és a térséget
Molnár Bálint szerint furcsa belegondolni, hogy a mai nappal több tízezer ember maradt képviselet nélkül a magyar Országgyűlésben.
A szerkesztőségünkhöz eljuttatott közlemény azt írja: "Az, hogy mivel büntet a Fidesz, jól látszik – hiszen megmondták a 2025. márciusi időközi választás után, amelyet elbuktak: „várható bizonytalan jövő, leépülés”. Komolyan gondolták. Ezekben a nehéz időkben, amikor az önkormányzatok a túlélésért küzdenek, nem segítségre – mert már nincs. Büntetés és elszámoltatás van. Miért? Mert MI „nem léptünk egyszerre”. Számomra fontos, hogy ebben az időszakban is az emberek mellett maradjak, meghallgassam őket, és valós megoldást kínáljak a problémáikra. A feladat most még nagyobb lett – de ettől nem riadok vissza! Mert közösen sokkal többre vagyunk képesek, mint külön-külön!" - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

