Hírek
2017. Május 31. 08:54, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), 24.hu, police.hu
A 83-ason üldözték a Győr melletti benzinkúton lövöldöző férfit
Benzinkútrablót fogtak keddre virradó éjszaka az egyenruhások.
A rendőrségre hétfőn késő este nem sokkal fél 12 előtt érkezett a bejelentés, hogy egy férfi – valószínűleg egy gáz-riasztóval – meg akarta szerezni egy Győr környéki település töltőállomását bevételét.
A benzinkutas azonban nem adta át a követelt pénzt, a támadó ezután kétszer a levegőbe lőtt, majd autóba pattant és elhajtott. Az egyik dolgozó értesítette a rendőröket és közben a saját kocsijával követte a tettest.
A kútkezelő elmondása alapján a járőrök a 83-as főúton ráakadtak a keresett kocsira és próbálták – megkülönböztető hang- és fényjelzésekkel – megállítani a menekülőt, hiába. Rövid üldözés után azonban a győri bevezető szakaszán sikerült feltartóztatniuk és elfogniuk.
Egy 28 éves gyarmati fiatalembert vettek őrizetbe rablás kísérletének gyanúja miatt, aki beismerő vallomást tett – tudtuk meg a megyei rendőr-főkapitányságtól.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 12:14, vasárnap | Helyi
Visszaadnák a pápaiaknak az Esterházy-kastélyt
Újra várja a látogatókat az Esterházy-kastély, amely az elmúlt években eltávolodott a pápaiak mindennapjaitól. Az új vezetés célja, hogy újra magáénak érezze a közösség a pápai kastélyt.
2026. Február 01. 08:14, vasárnap | Helyi
Negyven év a harcművészet szolgálatában
2026. Január 30. 19:07, péntek | Helyi
Bige Dávid: Akkor lesz erős gazdaságunk, ha a kormány békén hagyja az embereket
Bige Dávid közgazdász, a magyar nagyvállalkozó, Bige László fia tartott előadást a pápai Huszár Közösségi Házban, ahol a magyar gazdaság állapotáról és a versenyképesség kérdéseiről beszélt.
2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi
Fókuszban a megelőzés Pápán
A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.

