Hírek
2013. Július 03. 10:20, szerda |
Belföld
Forrás: ujasz.hu
88 ezren fesztiváloztak az EFOTT-on, a sztárok is imádták
Jót bulizott az új nemzedék...
Stoppolók az út mellett, tömött buszmegállók, nevetéstől hangos zánkai vasútállomás – véget ért a 2013-as EFOTT. Az öt nap alatt 88 000 fesztiválozó fordult meg a Balaton parti Új Nemzedék Központban, hogy négy napig élvezzék a vizsga utáni létet.
A fesztiválon több neves hazai és külföldi előadó is megfordult, mint például Kowalsky meg a Vega, Punnany Massif, Quimby, Anima Sound System, Odett, Vad Fruttik, Supernem, Kiscsillag és még sokan mások. Külföldiek közül pedig a jó hangulatot a Faithless, a Kosheen a DJS és a N.O.H.A. biztosította.
A mentős sátorban idén fele annyian fordultak meg, mint tavaly, nagyságrendileg 300-an. A megfáradt fesztiválozók leggyakrabban fejfájás-csillapítóért tértek be, vagy horzsolásukat fertőtlenítették, de akadt olyan is, aki szúnyogcsípését vagy papucs-dörzsölt lábát kezeltette volna.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 29. 08:58, szombat | Belföld
Külügyi szóvivő : Nincs magyar érintettje a thaiföldi földrengésnek
A jelenleg rendelkezésre álló információk alapján nincsen magyar érintettje a thaiföldi földrengésnek - nyilatkozta a Külgazdasági és Külügyminisztérium szóvivője az MTI-nek pénteken.
2025. Március 28. 07:56, péntek | Belföld
Gazdaság: Máris csökkentette idei várakozásait a jegybank
Februárban elérte az infláció a csúcsát, 2025-ben átlagosan 4,5-5,1 százalék között lesz a fogyasztói árak növekedése, és 2026 elején mérséklődik ismét a jegybanki toleranciasávba
2025. Március 28. 07:55, péntek | Belföld
Agrometeorológia: folytatódott a talajok feltöltődése
Az elmúlt héten csökkent a csapadékhiány, még pár napig folytatódik a talajok feltöltődése, majd szárazabb időszak kezdődik - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Március 28. 07:47, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: kiegészítő nyugdíjemelésre lehet szükség novemberben
A kormány 4,5 százalékos inflációval számol, így novemberben mintegy 1,3 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésre lehet szükség - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.