Hírek
2026. Február 03. 09:19, kedd | Belföld
21 kutatóközpont - Jelentős fölényben a TISZA Párt
Mindkét párt meg tudott szólítani valamennyi, eddig párt nélküli választót, így érdemben nem változott a Tisza és a Fidesz közötti különbség.
A teljes népesség körében 7, a pártot választani tudók között 10, a biztosan részt vevő pártválasztóknál 16 százalékpont a Tisza Párt előnye a Fidesz előtt a 21 Kutatóközpont friss felmérése szerint. A számok a decemberi méréshez képest alig mutatnak változást, egyedül a pártnélküliek lettek kevesebben 4 százalékponttal. A 21 Kutatóközpont mérései 2025 áprilisa óta hasonló támogatottsági adatokat jeleznek: a két nagy tábor közötti árok rendkívül mély, és minimális az átjárás.
A Mi Hazánk továbbra is küszöb felett, a Demokratikus Koalíció és a Kétfarkú Kutya Párt alatta található.
Az intézet január 28. és február 2. között végzett felmérése szerint a Tisza 35, a Fidesz 28 százalékon áll a teljes népességben. A decemberi 8 százalékhoz képest minimálisan mérséklődött a különbség. A pártnélküliek 4 százalékponttal lettek kevesebben, a két nagy párt valószínűleg meg tudott szólítani valamennyit közülük, így mindketten erősödtek az utóbbi hónapokhoz képest, a Tisza esetében a 35 százalék a legmagasabb mért érték – valójában azonban ezek a növekmények is a hibahatáron belüliek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -

