Hírek
2019. Április 25. 09:21, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
170 autóst szondáztak meg Húsvétkor a pápai rendőrök
A pápai rendőrök húsvét hétfőn ajándékkal lepték meg a szabályosan közlekedőket.
A Pápai Rendőrkapitányság 2019. április 22-én 7 órától 17 óráig tartott húsvéti közlekedési akciójának középpontjában az ittas vezetők forgalomból történő kiszűrése állt. A rendőrök a kapitányság illetékességi területén található valamennyi településre eljutottak, ahol közel 170 gépjárművezetővel szemben alkalmaztak alkoholszondát. A mérőműszer minden esetben negatív eredményt mutatott, így húsvét másnapján a rendőröknek nem kellett ittas vezetővel szemben intézkedniük.
Az akció keretén belül a járőrök több szabályosan közlekedő gépkocsivezető számára vadriasztó sípot adtak ajándékba a vadelütések megelőzése érdekében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 17:00, vasárnap | Helyi
Ujvári Szilvia: Takács Péter úgy lenne jelen a körzetben, mint Columbo felesége
A Tisza jelöltje szerint a képviselet nem kampányidőszakos jelenlét, hanem mindennapi felelősség.
2026. Január 11. 12:24, vasárnap | Helyi
A doni katasztrófa hőseire emlékeztek Pápán
Az 1943-ban, 83 éve történt a doni áttörés, melynek évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Pápán, a második világháborús emlékműnél.
2026. Január 11. 11:13, vasárnap | Helyi
Leégett egy szerény otthon Bakonyszücsön, gyűjtést szerveznek a károsultnak
Mária egy befogadó telkén, a lakókocsiban élt, mindene odaveszet a tűzben, ő ki tudott menekülni.
2026. Január 11. 10:00, vasárnap | Helyi
Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte
A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.

