Hírek
2021. Május 13. 12:57, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
15 amerikai katona sérült meg ejtőernyős ugrás közben
Kedden jelezték olvasóink, hogy több mentőautót és mentőhelikoptert is láttak a pápai Bázisrepülőtérre érkezni.
Megkerestük a Honvédelmi Minisztérium Kommunikációs Osztályát, akik megerősítették értesüléseinket. Mint írják, az MH Pápa Bázisrepülőtér környékén látott mentőautók és a mentőhelikopter a hétfőn éjszaka végrehajtott amerikai ejtőernyős ugrások sérültjeit szállították kórházakba. Összesen 15 amerikai katona szorult egészségügyi ellátásra, közülük ketten még mindig kórházban vannak. A sérültek között nincsenek magyar katonák.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 09:13, vasárnap | Helyi
Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte
A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.
2026. Január 11. 08:44, vasárnap | Helyi
Takács Péter: Hajrá Veszprém 4!
Az egészségügyi államtitkár a Fidesz kongresszusáról posztolt, ahol megnevezték a párt 106 egyéni országgyűlési képviselőjelöltjét.
2026. Január 09. 15:00, péntek | Helyi
Létrejött az új önkormányzati cég, amely magába olvasztotta a korábbiakat
Bordás Ferenccel a Pápai Városüzemeltetési és Közszolgáltató Nonprofit Kft. (PVK) ügyvezetőjével beszélgettünk.
2026. Január 09. 11:14, péntek | Helyi
Kontrát Károly nem indul el a választáson
A pápai származású politikus 1998 és 2002 között a Belügyminisztérium államtitkára volt. 2002 óta a Fidesz országgyűlési képviselője, a legutóbbi három választáson egyéniben indult a Balaton parti körzetben.

