Hírek
2020. Szeptember 22. 08:22, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápa-ma.hu
148 karantén, 24 igazolt eset Pápán
A szeptember 21-ei járványügyi adatok újabb fertőzöttekről és jelentős számú járványügyi megfigyelés elrendeléséről szólnak.
Az elmúlt 24 órában a hatóság 3 fő esetében rendelt el zárlatot - közülük ketten már elkülönítés alatt álltak - és 14 pápai esetében járványügyi megfigyelésről határozott. Ugyanakkor 8 személy járványügyi megfigyelése lejárt, így az ő esetükben hatályát veszítette a karanténhatározat - írja a Pápa-ma.hu.
Összességében tehát jelenleg 24 pápai lakos zárlat alatt áll, ők a megerősített, pozitív esetek, 26 fő van elkülönítés alatt és 98 személynél van hatályban a járványügyi megfigyelés, vagyis 148-an vannak karanténban városunkban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 19:25, szerda | Helyi
A rendszerváltás fája - A Föld napja alkalmából fát ültetett a Tisza közössége
Faültetéssel hívta fel a figyelmet a környezetvédelem fontosságára a Pápai Tisza Szigetek közössége a Föld napja alkalmából a pápai Várkertben.
2026. Április 22. 19:22, szerda | Helyi
Elstartolt a helikopteres gyakorlat Pápán
Megérkeztek a pápai légibázisra az amerikai 56. és 57. Harctéri Kutató-Mentő Század HH-60W Jolly Green II típusú helikopterei.
2026. Április 22. 19:00, szerda | Helyi
Mégis országgyűlési képviselő lehet Takács Péter
A Pápa központú körzetben alulmaradt képviselőjelölt a nyertese lehet annak az átalakításnak, amelyet Orbán Viktor kezdeményezett.
2026. Április 22. 09:28, szerda | Helyi
Schmidt Dezsőné nyitja ki fotóalbumát Pápán
Újabb különleges vendéggel folytatódik a Jókai Mór Városi Könyvtár népszerű „Pápai Fotóalbumok” sorozata: ezúttal Schmidt Dezsőné osztja meg személyes emlékeit és családi fotóit az érdeklődőkkel.

