Hivatalos: Koman aláírt a Monacóhoz

Koman Vladimir négy és féléves szerződést írt alá a francia másodosztályú Monacóhoz - a megállapodásról a válogatott futballista tájékoztatta a FourFourTwo-t.

2012. Január 31. 14:03, kedd |

Elítélték a Forma–1-es pilótát

A müncheni bíróság egy év hat hónap felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte Adrian Sutil korábbi Forma–1-es pilótát, aki ellen testi sértés vádjával indítottak eljárást.

2012. Január 31. 14:01, kedd |

Megműtötték Kovács Katalint

Megműtötték Kovács Katalin olimpiai, világ- és Európa-bajnok kajakos eltört kezét.

2012. Január 31. 08:07, kedd |

Ha hűtővel célzott volna, az is bemegy

Császár Gábor úgy véli, mentális és fizikai fáradtság miatt nem végeztünk előrébb a 8. helynél a vasárnap véget ért szerbiai Európa-bajnokságon.

2012. Január 31. 08:04, kedd |

All Star-gála: megvan a keret, illetve a kezdőötös

Összeállt az először Rátgéber László irányításával szereplő magyar férfi kosárlabda-válogatott kerete.

2012. Január 30. 13:51, hétfő |

„Ezt a tornát kell sikerrel megvívni”

Az Európa-bajnokság után áprilisban olimpiai kvalifikációs torna, júniusban pedig világbajnoki selejtező vár a magyar férfi kézilabda-válogatottra, melynek idei fő célja, hogy ott lehessen a londoni ötkarikás játékokon.

2012. Január 30. 13:50, hétfő |

Bronzérmet szerzett a magyar versenyző

Nagyváradi Mercédesz bronzérmet szerzett az ifjúsági lányok versenyében az utánpótlás asztalitenisz Európa TOP 10-bajnokságon, a romániai Bodzán (Buzau).

2012. Január 30. 07:50, hétfő |

Mentették, ami menthető

Férfi vízilabda-válogatottunk aranyéremért érkezett Eindhovenbe, az Európa-bajnokságra.

2012. Január 30. 07:48, hétfő |

Djokovics maradt a trónon

A címvédő, a világranglistán éllovas és első helyen kiemelt szerb Novak Djokovic nyerte a férfi egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

2012. Január 29. 17:13, vasárnap |

Vízilabda Eb - Harmadikként zárt a férfiválogatott

A magyar férfi válogatott bronzérmet szerzett az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón 12-9-re nyert a világbajnoki címvédő olaszok ellen.

2012. Január 29. 14:28, vasárnap |

Miklós a 39. lett, Vonn diadalmaskodott

Miklós Edit a 39. helyen végzett szombaton lesiklásban a női alpesi sízők St. Moritzban zajló Világkupa-fordulóján. A győzelmet az amerikai Lindsey Vonn szerezte meg.

2012. Január 29. 08:02, vasárnap |

Bronzos lányok: férfimunka volt!

Aranyunk már biztos nem lesz, de egy érmünk van az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon: női válogatottunk a szombati bronzrangadón 9-8-ra verte Oroszországot.