2020. Július 02. 09:05, csütörtök | Helyi

Simán győzött első nyári felkészülési meccsén a Perutz

A Tolna megyei első osztályban szereplő Majosi SE együttesét fogadta a pápai csapat.

Perutz FC – Majosi SE 3-0 (1-0)
Gsz.: Szabó Zs., Skriba, Hanzl

Perutz FC: Schener – Herbert,Dóczi, Császár – Böröczky - Orbán, Mogyorósi, Baldauf, Kalász, Irmes – Szabó Zs., csereként pályára lépett: Zsirai, Skriba, Iványi, Cser, Szilágyi, Benecz, Molnár T., Nagy T., Hanzl, Márton, vezetőedző: Lengyel Ferenc.

Összefoglaló: VTV Pápa

A villanyfényes mérkőzésen fél óra játék után érett góllá mezőnyfölényünk, Kalász pontos beadását Császár fejelte a kapu elé, Szabó pedig hat méterről a jobb sarokba lőtt 1-0. A második játékrész 10. percében három húzásból kettőre nőtt az előnyünk: Hanzl hajszálpontos indítását Márton adta középre, az érkező Skribának három méterről már nem volt nehéz dolga 2-0. A 3-0-s végeredményt Hanzl állította be, aki az utolsó negyed órában védhetetlenül tekert a bal felsőbe.

Lengyel Ferenc: Magabiztos játékkal, szép gólokkal egy kulturált, bátran játszó csapatot győztünk le. Mindkét félidőben vegyes csapattal játszottunk, több próbázóval, fiatalokkal. 70 percig meg voltam elégedve, az utolsó 20 perc nem tetszett, többet hibáztunk, így a hajrában az ellenfél is eljutott a kapunkig. Összességében frissen, a megbeszéltek szerint játszottunk, első edzőmeccsnek jó volt.

Köszönjük a kilátogató szurkolóinknak a biztatást! Csapatunk július 4-én 11órai kezdéssel Mosonmagyaróváron lép pályára.

Forrás: Perutz FC Facebook oldala